Tabele

REGA ARENA FUTSAL LIGA

MiejsceNazwa DrużynyLiczba spotkańWygraneRemisyPrzegraneBramki StrzeloneBramki StraconePunkty
1.Papa Dance101000803330
2.KS Niuton Polonia10802733624
3.Reskowska Elita10415666613
4.Polonia Old Stars Team10316507410
5.REGA ARENA TEAM1030731629
6.Zieloni Wyszobór1010934633

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ:

ERYK MAZUR

NAJLEPSZY ZAWODNIK:

PATRYK PODBIEGŁO

KRÓL STRZELCÓW:

MICHAŁ KOWALCZYK

 

 

KRÓL STRZELCÓW

MiejsceImię i NazwiskoDrużynaIlość MeczyIlość Bramek
1.Michał KowalczykPapa Dance924
2.Mariusz RóżańskiPapa Dance1023
3.Artur NabrzewskiKS Niuton Polonia819
4.Patryk PodbiegłoKS Niuton Polonia914
4.Piotr WiktorowiczReskowska Elita914
6.Marcin StopaKS Niuton Polonia713
7.Eryk LederPolonia Old Stars Team1013
8.Mateusz HerkaReskowska Elita1012
9.Jakub ŁokajReskowska Elita99
9.Damian KocikPolonia Old Stars Team99
11.Bartosz PlechZieloni Wyszobór68
12.Łukasz WangelisZieloni Wyszobór88
13.Dominik PisarekReskowska Elita67
14.Eryk RoszkowskiPolonia Old Stars Team77
15.Klaudiusz MilerPolonia Old Stars Team (REGA ARENA TEAM)3 (5)1 (6)
16.Marcin BecmerPapa Dance107
17.Michał JermołowiczPapa Dance26
18.Mariusz StachowiakPolonia Old Stars Team56
19.Olaf JeżReskowska Elita76
20.Adam ZejferPapa Dance86
21.Paweł KijowskiPolonia Old Stars Team106
22.Adrian RatajczykKS Niuton Polonia45
23.Krystian SiedleckiREGA ARENA TEAM34
24.Mateusz PłuciennikREGA ARENA TEAM44
25.Marcel BroniewskiReskowska Elita64
25.Dawid RybaReskowska Elita64
27.Konrad SzczęsnyZieloni Wyszobór74
28.Wojciech HalkiwREGA ARENA TEAM104
28.Sebastian KwiatkowskiREGA ARENA TEAM104
30.Patryk CzekierdaPapa Dance23
31.Grzegorz NadłonekKS Niuton Polonia43
32.Maciej PodbiegłoPolonia Old Stars Team53
33.Krystian SpaczyńskiZieloni Wyszobór63
33.Eryk JeżReskowska Elita63
35.Bartosz RosiakZieloni Wyszobór73
35.Grzegorz RatajczykKS Niuton Polonia73
35.Krzysztof LiszniańskiKS Niuton Polonia73
38.Marcin KopećKS Niuton Polonia83
38.Marek WałęgaKS Niuton Polonia83
40.Dawid KwiatkowskiREGA ARENA TEAM93
41.Jacek TomczykPapa Dance103
42.Arkadiusz GrudziążPapa Dance22
42.Jakub BudakReskowska Elita22
44.Jakub ManturewiczPolonia Old Stars Team32
45.Ernest ZajączkowskiREGA ARENA TEAM62
46.Paweł PrzybysławskiKS Niuton Polonia72
47.Bartłomiej LalZieloni Wyszobór82
48.Adrian SzostakPapa Dance102
49.Patryk PytlikPolonia Old Stars Team11
50.Krzysztof NowakREGA ARENA TEAM21
50.Jakub WołochREGA ARENA TEAM21
50.Sebastian KołodziejskiPapa Dance21
50.Krzysztof SołdeckiPolonia Old Stars Team31
54.Maciej WójcikKS Niuton Polonia31
54.Maciej DyoniziakZieloni Wyszobór31
54.Artur SolowskiZieloni Wyszobór31
57.Damian BielińskiZieloni Wyszobór51
58.Adrian OstrowskiReskowska Elita61
58.Marcin MallekPapa Dance61
60.Grzegorz WójcikZieloni Wyszobór71
61.Filip SzajnowskiREGA ARENA TEAM81