XXI Międzynarodowy Bieg Uliczny „O Sztachetkę” – Płoty 2018

WYNIKI

 

 

Bieg Główny – 10km – Wszystkie Klasyfikacje

 

Biegi Młodzieżowe – Pełne Wyniki

 

Kategoria: Dziewczęta 2010 – 2011

  1. Helena Goliszewska (UKL „Ósemka” Police)
  2. Maria Czura (SP Resko)
  3. Alicja Kozłowska (SP nr 33 w Szczecinie)
  4. Maja Nartowicz (SP w Modlimowie)
  5. Raisa Szurkiewicz (Łobuziaki)
  6. Natalia Hałabaty (SP w Mechowie)
  7. Anna Pasik (SP w Mechowie)
  8. Zuzanna Błaszczyk (Top Link Gryfice)
  9. Nela Kraszewska (SP nr 1 w Płotach)
  10. Zuzanna Radzka
  11. Pola Urbanowicz (SP nr 2 w Płotach)
  12. Alicja Sygnowska (SP nr 2 w Płotach)
  13. Aleksandra Kaput (SP nr 2 w Płotach)
  14. Liliana Piechocka (UKL „Ósemka” Police)
  15. Julia Krzyżanowska (SP w Modlimowie)
  16. Kinga Krawczyk (SP nr 2 w Płotach)
  17. Natalia Sobczak (SP nr 2 w Płotach)
  18. Hanna Kacprzykowska (SP nr 1 w Płotach)
  19. Zofia Liszniańska (SP nr 1 w Płotach)
  20. Julia Paczkowska (SP nr 2 w Płotach)
  21. Paulina Tomczyk (SP nr 2 w Płotach)
  22. Oliwia Guminiak (SP nr 2 w Płotach)
  23. Magdalena Kowalska (SP nr 1 w Płotach)
  24. Oliwia Malinowska (SP w Modlimowie)
  25. Zuzanna Owsiana (SP nr 2 w Płotach)
  26. Iga Ciesielczyk (SP w Modlimowie)
  27. Małgorzata Zielińska (SP nr 1 w Płotach)
  28. Lena Paszkowska (SP nr 1 w Płotach)
  29. Martyna Zinkiewicz (SP nr 1 w Płotach)
  30. Lena Kłosińska (SP nr 2 w Płotach)
  31. Lena Michońska (SP nr 2 w Płotach)
  32. Dorota Kowińska (SP nr 2 w Płotach)
  33. Judyta Kuna (SP nr 1 w Płotach)
  34. Natalia Kowalczyk (SP w Mechowie)
  35. Maja Orpel (SP nr 1 w Płotach)
  36. Maja Jeremicz (SP nr 2 w Płotach)
  37. Zuzanna Piechota (UKL „Ósemka” Police)

Kategoria: Chłopcy 2010 – 2011

  1. Dominik Zaborowski (SP nr 3 w Gryficach)
  2. Szymon Demkowicz (SP nr 2 w Płotach)
  3. Michał Szulc (SP w Modlimowie)
  4. Julian Karcz (SP nr 1 w Płotach)
  5. Nikodem Wróblewski (SP nr 4 w Gryficach)
  6. Dominik Samołyk
  7. Kornel Ochwat (SP nr 2 w Płotach)
  8. Igor Nartowicz (SP w Modlimowie)
  9. Michał Maliborski (SP nr 2 w Płotach)
  10. Dawid Białas (SP nr 2 w Płotach)
  11. Bartosz Latos (SP nr 2 w Płotach)
  12. Kajetan Janowski (SP nr 2 w Płotach)
  13. Gabriel Stasiak (SP w Mechowie)
  14. Miłosz Wiciaż (Sarbia)
  15. Filip Sieroń (SP w Modlimowie)
  16. Szymon Wilk (SP w Modlimowie)
  17. Marcel Góralski (SP nr 2 w Płotach)
  18. Igor Kulczykowski (SP nr 2 w Płotach)
  19. Wiktor Zawadzki (SP w Modlimowie)
  20. Ignacy Rynalski (SP nr 1 w Płotach)
  21. Filip Taraszkiewicz (SP nr 1 w Płotach)
  22. Alan Kędzia (SP nr 2 w Płotach)
  23. Sebastian Oczkowski (SP nr 1 w Płotach)
  24. Jakub Liszewski (SP nr 2 w Płotach)
  25. Damian Stołowski (SP w Modlimowie)
  26. Kacper Balicki (SP w Modlimowie)
  27. Oliwier Mielczarek (SP nr 2 w Płotach)
  28. Marcin Lalak (SP nr 1 w Płotach)
  29. Adam Domański (SP nr 3 w Gryficach)
  30. Igor Stopa (SP nr 2 w Płotach)
  31. Piotr Nowacki (SP nr 2 w Płotach)
  32. Kacper Gaja (SP nr 2 w Płotach)
  33. Dawid Benedyczak (SP nr 2 w Płotach
  34. Filip Makar (SP w Mechowie)
  35. Fabian Dąbrowski (SP nr 1 w Płotach)
  36. Jakub Zieliński (SP nr 1 w Płotach)
  37. Julian Sulej (SP nr 1 w Płotach)
  38. Nikodem Sulej (SP nr 1 w Płotach)
  39. Nataniel Rojewski (SP nr 1 w Płotach)
  40. Antoni Andrzejewski (SP nr 2 w Płotach)
  41. Bartosz Starzyński (SP nr 2 w Płotach)
  42. Bartosz Paradowski (SP nr 2 w Nowogardzie)
  43. Bartosz Tomczyk (SP nr 2 w Płotach)
  44. Jakub Stołowski (SP nr 3 w Gryficach)

Kategoria: Dziewczęta 2008 – 2009

  1. Nadia Sałapata (SP w Resku)
  2. Lena Znajewska (SP w Resku)
  3. Julia Grabowska (SP w Resku)
  4. Marcelina Kęsy (SP w Resku)
  5. Natalia Bujarowicz (SP nr 1 w Płotach)
  6. Hanna Porankiewicz (SP nr 2 w Goleniowie)
  7. Natalia Piekarska (UKL „Ósemka Police)
  8. Malwina Ossowska (SP w Kliniskach Wielkich)
  9. Amelia Wańcowicz (SP w Resku)
  10. Roksana Kardasz (SP nr 1 w Płotach)
  11. Magdalena Krawczyk (SP nr 2 w Płotach)
  12. Jessica Rojewska (SP nr 1 w Płotach)
  13. Katarina Kacprzykowska (SP nr 1 w Płotach)
  14. Oliwia Strojna (SP w Resku)
  15. Wiktoria Wątorczyk (SP 2 w Płotach)
  16. Amelia Król (SP w Mechowie)
  17. Martyna … (SP nr 2 w Płotach) (Uszkodzona Karteczka)
  18. Amelia Marusik (SP nr 1 w Płotach)
  19. Julita Bodo (SP nr 2 w Płotach)
  20. Lena Choińska (SP nr 1 w Płotach)
  21. Julia Czernicka (SP 2 w Płotach)
  22. Oliwia Chrul
  23. Kornelia Małkowska (SP nr 1 w Płotach)
  24. Martyna Paradowska (SP nr 2 w Nowogardzie)
  25. Janek Sobczak (SP w Modlimowie)
  26. Wiktoria Bartnicka (SP w Resku)
  27. Nadia Romaszko (SP nr 1 w Płotach)
  28. Marta Jędrasiak (SP nr 2 w Płotach)
  29. Weronika Szmyt (SP nr 2 w Płotach)
  30. Maja Mazurek (SP nr 1 w Płotach)
  31. Julia Zielińska (SP nr 2 w Płotach)
  32. Oliwia Wójtowicz (SP w Resku)
  33. Amelia Mielnicka (IV Rewal)
  34. Lena Balicka (SP w Modlimowie)
  35. Izabela Kaput (SP nr 2 w Płotach)
  36. Maja Kłonowska (Łobuziaki)
  37. Maja Mucha (SP w Resku)
  38. Zofia Przedaszek (SP w Modlimowie)
  39. Wiktoria Liszewska (SP nr 2 w Płotach)
  40. Karolina … (Uszkodzona Karteczka)
  41. Wanda Taśmin (SP nr 2 w Płotach)
  42. Natalia Rowińska (SP nr 2 w Płotach)
  43. Nikola Maciejczak (SP nr 2 w Płotach)
  44. Amelia Wypijewska (SP nr 2 w Płotach)
  45. Oliwia Dziedzic (SP w Mechowie)
  46. Izabela Dudziak (SP w Modlimowie)
  47. Kinga Sypucińska (IV Rewal)
  48. Patrycja Pasternak (SP nr 1 w Płotach)
  49. Gabriela Barczak (SP nr 2 w Płotach)
  50. Laura Bochenek (SP nr 2 w Płotach)
  51. Julia Jurakowska (SP nr 1 w Płotach)
  52. Nikola Kubicka (UKL „Ósemka” Police)
  53. Zofia Zielińska (SP nr 2 w Płotach)
  54. Magdalena Lewandowska (SP nr 1 w Płotach)
  55. Aleksandra Wyborska (SP nr 2 w Płotach)
  56. Nadia Dankiewicz (SP w Modlimowie)
  57. Maja Klimas (SP w Modlimowie)
  58. Klaudia Król (SP w Modlimowie)
  59. Maja Musialik (SP w Mechowie)
  60. Beata Liszewska (SP nr 2 w Płotach)
  61. Gabriela Trela (SP nr 2 w Płotach)
  62. Nadia Bułowiec (SP nr 1 w Płotach)
  63. Eliza Trela (SP nr 2 w Płotach)

Kategoria: Chłopcy 2008 – 2009

  1. Szymon Opas (UKL „Ósemka” Police)
  2. Ernest Bakalarski (SP nr 2 w Płotach)
  3. Kacper Sobieralski (SP w Modlimowie)
  4. Ksawery Nowakowski (SP nr 2 w Płotach)
  5. Kewin Nabrzewski (SP nr 1 w Płotach)
  6. Hubert Klimkowski (SP nr 1 w Płotach)
  7. Szymon Bajkowski (SP nr 2 w Płotach)
  8. Michał Bualas (SP nr 2 w Płotach)
  9. Gracjan Stasiak (SP w Mechowie)
  10. Maksymilian Wróblewski (SP nr 4 w Gryficach)
  11. Filip Tomczyk (SP nr 2 w Płotach)
  12. Nikodem Nabrzewski (SP nr 1 w Płotach)
  13. Iwo Balon (SP nr 2 w Płotach)
  14. Aleksander Spadło (SP w Modlimowie)
  15. Alan Nartowicz (SP w Modlimowie)
  16. Krzysztof Brodowski (SP w Modlimowie)
  17. Konrad Bartkowiak (SP nr 2 w Płotach)
  18. Igor Zubrzycki (SP nr 1 w Płotach)
  19. Mateusz Zinkiewicz (SP nr 1 w Płotach)
  20. Piotr Piszczek (SP nr 2 w Płotach)
  21. Antoni Rozwora (SP nr 1 w Płotach)
  22. Ksawery Wątorczyk (SP nr 2 w Płotach)
  23. Ksawery Kielar (SP w Modlimowie)
  24. Bartłomiej Ostrowski (SP nr 1 w Płotach)
  25. Wojciech Gadyński (SP w Modlimowie)
  26. Oskar Wierzelewski (SP nr 1 w Płotach)
  27. Szymon Jędrasiak (SP nr 2 w Płotach)
  28. Szymon Lipiejko (SP nr 1 w Płotach)
  29. Antoni Chlastawa (UKL „Ósemka Police)
  30. Filip Przybysławski (SP nr 1 w Płotach)

Kategoria: Dziewczęta 2006 – 2007

  1. Ola Niewczas (UKS Barnim Goleniów)
  2. Kinga Wysocka (SP nr 1 w Płotach)
  3. Nikola Dziedzic (SP w Mechowie)
  4. Daria Błasik (Łobuziaki)
  5. Emilia Kłonowska (Łobuziaki)
  6. Maja Perka (SP w Resku)
  7. Maja Putek (SP nr 1 w Płotach)
  8. Julia Kuna (SP nr w w Płotach)
  9. Aleksandra Dąbrowska (SP nr 2 w Płotach)
  10. Karolina Wachura (SP nr 2 w Płotach)
  11. Wiktoria Domaszewska (SP nr 1 w Płotach)
  12. Dominika Trela (SP nr 2 w Płotach)
  13. Marcelina Świderska (SP nr 2 w Płotach)
  14. Wiktoria Pasik (SP w Mechowie)
  15. Iga Janowska (SP nr 2 w Płotach)
  16. Samira Szurkiewicz (Łobuziaki)
  17. (Uszkodzona Karteczka)
  18. Antonina Aleksandrowicz (SP nr 2 w Płotach)
  19. Agata Grabowska (SP nr 2 w Płotach)
  20. Alicja Krupa (SP nr 1 w Płotach)
  21. Julia Marszałek (SP nr 2 w Płotach)
  22. Marika Kogut (SP w Mechowie)
  23. Julia Aleksandrowicz (SP w Mechowie)
  24. Nikola Klimkowska (SP nr 1 w Płotach)
  25. (SP w Modlimowie)

Kategoria: Chłopcy 2006 – 2007

  1. Kewin Malinowski (SP w Modlimowie)
  2. Oskar Nowaczejski (SP nr 1 w Płotach)
  3. Sergiusz Bojar (SP nr 1 w Płotach)
  4. Radosław Kawczyński (SP nr 2 w Płotach)
  5. Jakub Pabich (SP nr 1 w Płotach)
  6. Piotr Jaroszewicz (SP nr 1 w Płotach)
  7. Nataniel Olszewski (SP w Mechowie)
  8. Krzysztof Kowalski (SP nr 2 w Płotach)
  9. Marcel Latos (SP nr 2 w Płotach)
  10. Sebastian Klimaszewski (SP nr 1 w Płotach)
  11. Piotr Załoga (SP w Modlimowie)
  12. Piotr Hałat (SP nr 2 w Płotach)
  13. Mikołaj Pietrzycki (SP w Modlimowie)
  14. Radosław Żywicki (SP nr 1 w Płotach)
  15. Fabian Melnik (SP nr 1 w Płotach)
  16. Rafał Błasik (Łobuziaki)
  17. Paweł Pokorski (SP w Modlimowie)
  18. Krzysztof Stasiak (SP w Mechowie)
  19. Konrad Wielesiuk (SP w Mechowie)
  20. Szymon Kujawa (SP w Modlimowie)
  21. Tymoteusz Wołoch (SP nr 2 w Płotach)
  22. Kacper Nabrzewski (SP nr 1 w Płotach)
  23. Maciej Marciniak (SP nr 2 w Płotach)
  24. Jakub Wojnarowski (SP w Modlimowie)
  25. Adam Brodowski (SP w Modlimowie)
  26. Mateusz Miulski (SP w Modlimowie)

Kategoria: Dziewczęta 2003 – 2005

  1. Nicola Balon (SP nr 2 w Płotach)
  2. Martyna Porankiewicz (UKS Barnim Goleniów)
  3. Anastazja Kawczyńska (SP nr 2 w Płotach)
  4. Patrycja Bałasz (SP nr 1 w Płotach)
  5. Julia Sysik (SP nr 2 w Płotach)
  6. Nikola Dąbrowska (SP nr 2 w Płotach)
  7. Nadia Kraszewska (SP nr 2 w Płotach)
  8. Ola Gryguś (SP nr 2 w Płotach)
  9. Małgorzata Pawłowska (SP nr 2 w Płotach)
  10. Nikola Wilman (Łobuziaki)
  11. Iwona Kałachurska (Łobuziaki)
  12. Nikola Bobowicz (SP w Modlimowie)
  13. Iza Kaczmarek (SP nr 1 w Płotach)
  14. Katarzyna Krupa (SP nr 1 w Płotach)
  15. Klaudia Gocałek (SP nr 1 w Płotach)
  16. Weronika Pasemko (Łobuziaki)
  17. Nicoletta Samborska (SP w Modlimowie)
  18. Wiktoria Przedaszek (SP w Modlimowie)
  19. Julia Kwaśniewska (SP w Modlimowie)
  20. Julia Dżuman (SP nr 1 w Płotach)

Kategoria: Chłopcy 2003 – 2005

  1. Oliwier Malinowski (SP nr 1 w Płotach)
  2. Mateusz Sadowski (SP nr 1 w Płotach)
  3. Filip Kaczmarek (SP nr 1 w Płotach)
  4. Oskar Szwamber (SP nr 1 w Płotach)
  5. Artur Dżanojan (Łobuziaki)
  6. Nikodem Konopacki (SP nr 2 w Płotach)
  7. Filip Kobylecki (SP nr 1 w Płotach)
  8. Marcel Rejek (SP nr 1 w Płotach
  9. Bartosz Jabłoński (SP nr 1 w Płotach)
  10. Mateusz Pasemko (Łobuziaki)
  11. Paweł Wajs (SP nr 2 w Płotach)
  12. Jakub Ochwat (SP nr 2 w Płotach)
  13. Dawid Dziedzic (SP w Mechowie)
  14. Sebastian Świderek (SP nr 1 w Płotach)
  15. Błażej Domański (SP nr 2 w Płotach
  16. Damian Błasik (Łobuziaki)

Kategoria: Dziewczęta 1999 – 2002

  1. Paulina Smalec (ZSP w Płotach)
  2. Karolina Ostapiuk (ZSP w Płotach)
  3. Eryka Chrul (ZSP w Płotach)

Kategoria: Chłopcy 1999 – 2002

  1. Paweł Wiktorowicz (ZSP w Płotach, Mokasyn Płoty)
  2. Karol Konopacki (ZSP w Płotach)
  3. Filip Szajnowski (ZSP w Płotach)
  4. Łukasz Brzeziński (ZSP w Płotach)

Biegi dzieci i młodzieży: 268 osób

Bieg przedszkolaków: 80 osób